Demo remaku RE3 odhalilo nový trailer

20. březen 2020 12:40 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Včera byla všem zájemcům zpřístupněna krátká demoverze chystaného remaku Resident Evil 3. V kůži neohrožené Jill Valentine mohli hráči navštívit Raccoon City v doprovodu příslušníků Umbrella Biohazard Countermeasure Service a pomoct s evakuací vyděšených civilistů.

Možná jste demo zkusili, možná jste sledovali Pavlovo pirátské vysílání, v němž se mu podařilo dojít až na konec. Možná jste ale nepostřehli malý bonus, který se s hratelnou ukázkou pojí. Odměnou za její dokončení byl totiž další krátký filmeček. Dal by se eventuelně označit jako trailer, jehož účelem je navnadit hráče ke koupení plné hry. Video se logicky objevilo na internetu, pustit si ho tedy můžete i vy. Pokud se však chystáte naskočit do hry oproštěni od jakýchkoliv dodatečných informací, raději se traileru vyhněte.

V ukázce jsou naznačeny důležité příběhové momenty, představeny jsou také postavy, které se ve hře objeví. A k tomu spousta akce. Autoři zkrátka vědí, jak své fanoušky namlsat. Zda se jim podaří navázat na úspěch druhého dílu, se dozvíme velmi brzy. Resident Evil 3 remake vychází už 3. dubna na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20857741
vokser napsal 20. 3. 2020 v 21.35

Prosím vás kde to demo je ? Na Xboxu na store jsem ho nenašel ?

Nahlásit nevhodný obsah

20811703
Bohemund napsal 20. 3. 2020 v 18.03

Gameplay s českými titulky:
https://www.youtube.com/watch?v=37kwj3Ohvyc

Nahlásit nevhodný obsah