Upevněte přátelství v Mortal Kombat 11

18. květen 2020 18:14 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Přátelství je někdy víc než láska! Po letech se do brutální ságy Mortal Kombat vrací špetka náklonnosti, s novou aktualizací Aftermath se již za týden vrhneme do světa balonků, tanečků a Sub-Zero zmrzlinářství. Studio NetherRealm láká na novinku velmi úsměvným trailerem.

Friendships, kuriozní, pacifistická a lehce sarkastická alternativa oblíbených krvavých fatalities, se v sérii naposledy objevila v třetím díle, konkrétně kompilátu Mortal Kombat Trilogy z roku 1996. Slaví tedy návrat po bezmála 25 letech. Tehdy (poprvé se mechanismus objevil v druhém díle) šlo především o ironickou odpověď na stížnosti vyvolané brutalitou prvního dílu, s návratem k temnějšímu ladění značky ale čtyřka podobné vylomeniny nenabídla.

26. května se ale friendships objeví v bezplatné aktualizaci všem majitelům jedenáctého dílu a svou unikátní dostane každý existující hrdina. Spoustu si lze prohlédnout v traileru, prozradíme ale, že Scorpion svému protivníkovi nabídne plyšového medvídka, jeho konkurent Sub-Zero přispěchá s čerstvou zmrzlinou, Raiden rozjede pořádnou světelnou show a Kano pozve ostatní hrdiny na pořádnou grilovačku.

Zdroj: YouTube IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!