Patch pro TS4 opravil většinu problémů

11. červen 2020 11:00 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Nedávno jsme vás informovali o problematické aktualizaci předcházející novému rozšíření Eco Lifestyle pro simulátor života The Sims 4. Společnost EA včera vydala hotfix, který, zdá se, většinu nejzásadnějších problémů řeší. Zmizet by tak měly problémy s načítáním některých domácností nebo celých uložených her.

Jedná se o už druhý “záchranný” hotfix po vydání aktualizace z 3. června. Ten první řešil skutečně závažné problémy s padající a restartující se hrou.

Zásadní otázkou samozřejmě je, zda ze hry zmizel prazvláštní bug související s močením simů. To v posledních dnech vede k vznícení stropu v nižším patře (přímo pod toaletou). Z absence v patch notes i prvních reakcí hráčů se zdá, že je tato “novinka” stále přítomna, na její odstranění si tak hráči musí ještě nějaký ten týden počkat.

Jinak se ale zdá, že je hra zase v technickém pořádku. Autoři pochopitelně doporučují postupovat obezřetně s modifikacemi, které ji mohou různými způsoby rozbíjet. Server Rock Paper Shotgun pak upozornil na to, že se v oznámených chybách objevil například problém hráče, kterému začal náhodně mizet pes (smutné) a jedním ze stále obvyklých problémů jsou zabugovaní simové posedlí pečením dortů

Ve světě The Sims se zřejmě obyvatelé skutečně nenudí.

Zdroj: Rock Paper Shotgun

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!