Staňte se lovcem příšer v Little Devil Inside

12. červen 2020 07:15 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Na včerejší prezentaci z produkce Sony se představily velké AAA tituly, značný prostor byl ale vyhrazen také pro menší záležitosti. Právě sem spadá Little Devil Inside. Survival adventura se přitom představila už před lety na Kickstarteru.

Příběh vypráví o univerzitním profesorovi, který studuje paranormální jevy. On sám se však přirozeně do nebezpečných průzkumů nehrne, na to má lidi. A právě jeho pomocníka budou ovládat hráči. V záběrech se mladý lovec příšer musí hodně snažit, aby výpravu za dobrodružstvím vůbec přežil. Zatímco riskuje holý život, profesor si užívá poklidné chvíle ve své komfortní zóně.

Autoři ze studia Neostream v roce 2015 uspěli na Kickstarteru, když vybrali přes 300 tisíc australských dolarů. Tehdejší záběry se nicméně od včerejší ukázky značně odlišují. Zdá se, že se hra od té doby značně posunula. Autoři ještě nestihli aktualizovat webové stránky, na nichž jsou momentálně informace o původním prototypu.

Zatím také není známo, kdy Little Devil Inside vyjde, jisté ale je, že se adventury dočkáme na platformách PC, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
7739207
spoock napsal 12. 6. 2020 v 12.05

Tohle bych chtěl na Switch, ale asi jedna z her, kterou jsem minul a chci to.

Nahlásit nevhodný obsah