Hades hlásí milion prodaných kusů

21. září 2020 12:30 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (3)

Možná si vzpomenete na první exkluzivitu obchůdku Epic Games Store. Šlo o počin studia Supergiant Games – Hades. Technicky bychom však autorům toto prvenství přičítat neměli, jelikož se hra dlouhé dva roky nacházela v předběžném přístupu. Z něj se do plné verze překlopila teprve minulý týden. Autoři nyní přináší další skvělé zprávy.

Na Twitteru se pochlubili úctyhodným číslem. Hades totiž pokořil hranici jednoho milionu prodaných kusů. Z příspěvku vyplývá, že 700 tisíc kopií bylo pořízeno právě skrze předběžný přístup. „Hades byl navržen pro early access. Věřili jsme, že nám pomůžete udělat lepší hru. A přesně to jste také udělali,“ zmínili autoři a všem podporovatelům poděkovali.

Jedna z reakcí na příspěvek poptávala verzi pro Xbox One. Autoři podle všeho momentálně přemýšlejí, zda se do portování na další platformy pustit. „Plnou verzi hry jsme vydali pouze na konzoli Nintendo Switch, na PC a na Macu prostřednictvím Steamu a Epic Games Store. Budeme zvažovat další možnosti ohledně doručení hry na další platformy. Děkujeme za váš zájem,“ stojí v odpovědi.

Na příběh Supergiant Games si posvítil Danny O’Dwyer v rámci projektu Noclip. Hades se objevil hned v několika dokumentech, v nichž byl zachycen například problematický start předběžného přístupu nebo každodenní rutina spojená s touto formou vývoje. Naposledy se dokumentaristé s malým týmem spojili, aby zjistili, jak funguje v dobách koronavirové krize.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922308
zaty napsal 22. 9. 2020 v 07.43

Dobře jim tak, to mají za to, že dělají tak skvělé hry.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 21. 9. 2020 v 22.37

Zasloužené, Supergiant Games jsou prostě borci. Každá jejich hra je zatím naprostá bomba, kde v oblasti artstylu a hudby patří mezi nejlepší studia vůbec.

Nahlásit nevhodný obsah

20922717
Endys22 napsal 21. 9. 2020 v 21.56

Hru jsem sledoval delší dobu. Ale pořídil jsem až teď o víkendu a nemohu si ji vynachválit. Zatím mám asi pouhých 13 hodin. Ale hra zabaví a nemohu se dokonce od ní odtrhnout. Nádherně to vypadá. Hudba je dokonalá. Příběh to nějaký také má a člověk se sem tam i zasměje. Super hra u které bych se nezlobil za nějaké malé placené rozšíření časem. I když si myslím, že ve hře jaká teď je se dá strávit dost času.

Nahlásit nevhodný obsah