Sucker Punch vzpomíná na inFamous

27. květen 2019 15:55 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (4)

Je to neuvěřitelné, ale od vydání akce inFamous uplynulo už dlouhých deset let. Přesně to si také uvědomili tvůrci ze studia Sucker Punch, kteří za hrou stojí, a proto uvolňují spoustu informací a videí ze zákulisí jejího vývoje. Studio si tím také určitě trošku odpočinulo od prací na jejich dalším titulu Ghost of Tsushima, na němž pracují pro Sony.

Hra se původně měla jmenovat True Hero, ale jak už je při vývoji zvykem, změnu názvu za tu dobu prodělala mnohokrát. Původně jste také měli mít možnost se, pomocí telefonních budek, převlékat mezi civilním a superhrdinským oblečením. Civilistům jste také mohli vylepšovat budovy, což vedlo ke zlepšení jejich životů, například prostřednictvím nových obchodů. Hlavní hrdina se také měl jmenovat Gearwolf a interakce mezi postavami měla probíhat pouze pomocí emote ikon. Tým měl také v plánu do hry implementovat úpravu vašeho hrdiny, takže jste mohli měnit oblečení, účesy a tak dále.

Hlavní protagonista měl umět telekinezi, s jejímž přispěním si dokázal přivolat předměty do rukou a následně je pak používat jako zbraně. Cizí mu nebyl ani parkour na motorce. Autoři dokonce vymýšleli skatování na neviditelném energetickém poli. Jestliže se rozhodnete do studia zavolat, možná vás překvapí, že v hlasové schránce uslyšíte hlas Zekeho Dunbara. Vývojáři si ho i po deseti letech stále nechávají.

Jak sami vidíte, tým Sucker Punch se nakonec řadu z těchto nápadů rozhodl nepoužít, ale alespoň sami vidíte, jak je tvorba her komplikovaná a trnitá a vše se neustále mění a předělává. Myšlenek je prostě spousta, ale ne všechny se reálně povede zrealizovat a ne všechny jsou také finančně únosné. Teď už nezbývá než Sucker Punch popřát hodně štěstí s pracemi na Ghost of Tsushima a doufejme, že na hru nebudeme čekat dlouho.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 28. 5. 2019 v 15.56

Second Son byla první hra, kterou jsem hrál na PS4. Nebylo to špatné. Příběh prostinký. Město moc života nepobralo. Ale i tak to byla švanda. Hrál jsem i dvojku na PS3, ale nebavily mne ty opakující se výzvy, které se objevovaly při nějakém zneškodňování (nebo nahazování?) generátorů. Už si toho ze hry moc nepamatuju. Jedničku jsem vynechal úplně.
O poznání víc se mi líbil Prototype, teda přesněji jeho druhý díl. Ty hry si hodně konkurovaly.

Nahlásit nevhodný obsah

20834372
noxuss napsal 27. 5. 2019 v 22.48

spoock: Second son hrozny urcite nieje.Bol v ps+.takze ak ho odtial mas,daj mu sancu.Hral som aj prve dva diely a SS za nimi nejako vyrazne nezaostava

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 27. 5. 2019 v 22.31

spoock: second son nebyl špatnej, co se příběhu týče tak to je podle mě slabší než první dva díly, ale gameplay samotnej je velká sranda, za mě je absolutní top 2, ale fakt second son není tak hroznej, že by byl odsouzení hodnej ještě předtím než si ho vůbec zahraješ.

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 27. 5. 2019 v 22.04

Prvni dva dily jsem na PS3 miloval, bohuzel Second Son sel do pr..., takze ten jsem ani radeji nehral.

Nahlásit nevhodný obsah